AKBÜK PALACE RESIDENCE - (1+0 Deluxe Studio/ Deluxe 1+1/ Deluxe 2+1/ Deluxe 3+1/ Deluxe villa 4+1)

Fotoğraflar yükleniyor

1.500
İlan No 78
İlan Tarihi 13 Kasım 2022

Yeşil ile mavinin iç içe olduğu havası ve doğasıyla büyüleyen Akbükün sessiz sakin konumunda olan otelimiz 1+0 Deluxe Studio/ Deluxe 1+1/ Deluxe 2+1/ Deluxe 3+1/ Deluxe villa 4+1 olmak üzere beş daire tipi ile hizmet vermekteyiz.

İlanda olan görseller ve fiyat 4+1 villa daire tipi içindir. Diğer daire tiplerinin görseleri ve fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tesisimizdeki tüm odalarımızda ve süitlerimizde, tamdonanımlı ankastre mutfak ve mutfak araç-gereçleri bulunmaktadır. Tesisimizdeki Tüm oda ve süitlerimizde çamaşır makinası, buzdolabı, ütü ve ütü masası mevcuttur.

Akbük Palace Resıdencede 5 mb hızda sınırsız kullanabileceğiniz Wi-fi bağlantısı mevcuttur.

Konuklarımız araçları için, tesisimize ait açık otopark hizmeti konaklama süresinde ücretsizdir.

Bir büyük karma havuz ve bayanlarımızın rahat edebileceği şekilde çatı katında sadece bayanlara özel havuzumuz mevcuttur.

Otele giriş saati 14.30dan sonra başlayıp çıkış saatlerimiz12.00dan öncedir.

7/24 hizmet de olan resepsiyon ile tüm sorularınızda ve sorunlarınızda anında cevap alma imkanı mevcuttur.

Tesisimize ait olan spa sauna sıcak havuzda eğlenceli ve sağlıklı vakit geçirme imkanı değerli konuklarımızın hizmetindedir. ( ücretli hizmetler haricinde kese, köpük, masaj vb. )

Tesisimize ait olan Restaurant-Cafe de 08:00-11:00 saatleri arasında kahvaltı hizmeti (ücretli) siz değerli konuklarımızın hizmetindedir.

985 kez görüntülendi.

İnşaat Alanı