GİRESUN ÇAMOLUK MÜSTAKİL EV TAPU SAHİBİ PERTA EMLAK ÜMİT TAHMAZ

Fotoğraflar yükleniyor

225.000
İlan No 2761
İlan Tarihi 5 Nisan 2024
Marka Satılık
Seri Müstakil Ev
141
Oda Sayısı 3+1
Bina yaşı 11-15 arası
Kat sayısı 2
Bulunduğu kat Müstakil
Banyo sayısı 1
Balkon sayısı 1
Isıtma Soba
Eşyalı Hayır
Kullanım durumu Boş
Site içi Hayır
Aidat Yok
Krediye uygun Evet
Kimden Sahibinden
Takas Evet

TAŞINMAZIN,,Özellikleri    : Giresun İl, Çamoluk İlçe, PINARLI Mahalle/Köy, KÖYİÇİ Mevkii, 119 Ada, 6 Parsel, Satışa konu taşınmaz tapu kaydına göre, Giresun İli Çamoluk İlçesi Pınarlı Köyü Köyiçi mevkiinde bulunmaktadır. Parsel üzerinde takriben 10-15 yaşlarında 12 adet Ceviz ağacı ve 2 adet Armut ağacı gözlemlenmiştir. Topoğrafik özellikleri itibariyle bölgenin tipik arazisi yapısındadır. 

parsel çevresinde tarımsal işletme olarak kullanılan  tarım arazileri ile aynı nitelik ve nicelikte oldukları gözlemlenmiştir. Tarımsal anlamda uygundur. Parselin Genel Eğimi; (% 5-10) aralıkların da değişmektedir. Parsele temaslı araç yolu vardır.  Parsel üzerinde yapı mevcuttur. 

Belirtilen parselin toplam yüz ölçümü 141 m² dir. Tapu kaydında Kargir Tek Katlı Ev Ve Samanlık Ve Bahçe olarak geçmektedir. Parsellin ortalama yükseltisi 1500 dir. Toprak pulluk derinliği orta durumda olduğu gözlenmiştir. Taşınmazın su tutma kapasitesi orta düzeydedir. Meskûn alanlara yakın mevkilerde bulunan tarım arazileri ile sınır olması ve aynı özelliklere sahip olduğu gözlemlenmiştir.Söz konusu parsel üzerinde bulunan,yapı zemin kattan oluşmakta olup, betonarme karkas tarzda inşa edilmiştir.

Yapı yaklaşık 75m² brüt inşaat alanına sahiptir. Hali hazırda mesken olarak kullanılmaktadır. Satışa konu yapının mahallinde yapılan incelemeler dikkate alındığında ve mahallinde yapılan gözlemlere göre 15-20 yaşında olduğu düşünülmüştür. alt kat depo üst kat daire olup 3+1 olarak kullanılmaktadır

Adresi    : Pınarlı Köyü 119 Ada 6 Parsel Köyiçi Mevkii Çamoluk / GİRESUN

Yüzölçümü    : 565,02 m2
Arsa Payı    : 141 metre
İmar Durumu: KONUT İMARLI
Kıymeti    : 225.000  TL


ÖNEMLİ NOT:  TAPUYU ALMAK İSTERSENİZ TÜRKİYENİN TÜM TAPU MÜDÜRLÜKLERİNDEN TAPU SATIŞI YAPILIR

                                      SATIŞA ENGEL OLACAK BORÇ / HİSSE / HİPOTEK YOKTUR

AYNI GÜN TAPU TESLİMİ YAPILIR ARAÇ TAKASI DEĞERLENDİRİLİR


COK KIYMETLİ BİR GAYRİMENKULU SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZE SUNDUK 

www.pertaemlak.com.tr

ÜMİT TAHMAZ 0535 231 11 96

SAYIN pek kıymetli müşterimiz.Sattıgımız gayrimenkullerin tamamının tapu sahibiyim.Aynı zamanda kendim gayrimenkul uzmanıyım,sonuc itibarıyla alacagınız gayrimenkul veya genel tabirle emlak on numaradır.on numara ne demek kısaca anlatmam gerekirse,sorunsuz ve pürüssüzdür.Bunlar benim evladım gibidir.Arsalarda öyle konutlarda öyle villarda öyle kısaca hepsi.Yapmanız gereken sadece perta emlak' aramanız şahsım veya yardımcılarımla irtibata gecmeniz cok hayırlı ve isabetli olur. benim dünya görüşüm kendim icin istemedigimi başkaları icin istemem.1990 senesinden beri perta emlak var.bu zamanlar icinde müşterilerimiz her gecen gün katlandı.ve katlanıyor.bunun sebebi dürüst ve dogru calışmamızdır.müşterilerimiz suudi arabistandan,amerikaya kadar uzanıyor.hepsinden allah razı olsun.önemli olan müşterilerimizin gülerek ayrılmasıdır.ayrıca alacagınız emlaklarda vade ve takas sistemini uygulayan bir kurumuz.şahsım ve yardımcılarım adına betimsiz günler dilerim.saglıcakla kalın

ÜMİT TAHMAZ 0535 231 11 96

www.pertaemlak.com.tr
TEKNİK ÖZELLİKLER
Cephe
İç Özellikler
Dış Özellikler
Engelliye Uygun
Muhit
Ulaşım
Manzara
Konut Tipi
153 kez görüntülendi.

PERTA EMLAK ÜMİT TAHMAZ

Kayıt tarihi:
21 Haziran 2023, 10:35

ÜMİT TAHMAZ

Üyelik tarihi: 21 Haziran 2023

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep535 231 11 96
İş282 261 98 28
Ev282 261 98 28
WhatsApp535 231 11 96
İlan sahibi: ÜMİT TAHMAZ (PERTA EMLAK ÜMİT TAHMAZ)
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.

TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları aracılığıyla yapılması talep edilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Alacağınız veya kiralayacağınız konutu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.

Advert