MANİSA ALAŞEHİR MÜSTAKİL EV TAPU SAHİBİ PERTA EMLAK ÜMİT TAHMAZ

Fotoğraflar yükleniyor

800.000
İlan No 2777
İlan Tarihi 26 Nisan 2024
Marka Satılık
Seri Müstakil Ev
970
Oda Sayısı 3+1
Kat sayısı 1
Bulunduğu kat Müstakil
Banyo sayısı 1
Balkon sayısı 1
Isıtma Soba
Eşyalı Evet
Kullanım durumu Boş
Site içi Hayır
Aidat Yok
Krediye uygun Evet
Kimden Sahibinden
Takas Evet

TAŞINMAZIN,,Özellikleri : Manisa İl, Alaşehir İlçe, AZITEPE Mahalle/Köy, İBİŞALAN Mevkii, 105 Ada, 12 Parsel, Taşınmaz tapuda arsa olarak kayıtlıdır. Taşınnmaz üzerinde 78 m2 alana sahip, tek katlı yığma bina bulunmaktadır. Binanın dışı sıvalı ve boyasız, pencere  ve kapıları PVC doğramadan yapılmıştır. Yapının üzerin kiremit ile örtülü olup, tabanlar beton kaplıdır. Yapı mesken olarak kullanılmaktadır. İçi sıvalı ve boyalı, tavanlar plastik lambriden, tabanları betondan yapılmıştır. 

Taşınmaz üzerinde 3 adet 25,30 yaşlarında ceviz ağacı, 4 adet 15,16 yaşlarında ceviz ağacı, 2 adet 10,12 yaşlarında muşmula ağacı bulunmaktadır.

Bahse konu taşınmaz Alaşehir ilçesi Azıtepe mahallesi ve tapunun 105 ada 12 parsel numarasında kayıtlıdır. Tapu alanı 970,85 m2 olup niteliği "ARSA" olarak geçmektedir. Taşınmaz üzerinde bir adet tek katlı yapı ve ağaçlar bulunmaktadır.

Bahse konu taşınmaz üzerinde bulunan yapı tek katlı bir yapıdır. Bu yapının dışı sıvalı ve boyalı pencere ve kapıları PVC doğramadan yapılmış olan bir binadır. Yapının üzeri kiremit ile örtülü olup tabanlar beton ile kaplıdır. Yapı mesken olarak kullanılmaktadır. İçi sıvalı ve boyasılı, tavanları plastik lambriden, tabanları betondan yapılmıştır. İç kapıları ve boyası yapılmış olup  Yapı 78,00 m2 alana sahiptir. Genel yapısı itibariyle 3A yapı sınıfına isabet etmektedir.

Taşınmaz içerisinde 3 adet 25-*30 yaşlarında ceviz ağacı , 4 adet 15-16 yaşlarında ceviz ağacı , 2 adet 10-12 yaşlarında muşmula ağacı bulunmaktadır.

Taşınmazın arsasının bulunduğu mevkii, üzerindeki yapının yapım yılı ve yapı özellikleri, imarı , yola olan cephesi , bölgenin sosyo ekonomik durumu , günümüz piyasa koşulları , alım satım rayiçleride göz önünde bulundurularak taşınmazın arsası ve üzerindeki yapıyla ile birlikte değerlendirilmesi aşağıda yapılmıştır.

Adresi : Manisa İli Alaşehir İlçesi Azıtepe Mh. Alaşehir / MANİSA

Yüzölçümü : 970,85 m2

İmar Durumu:konut 2 kat imar alanlar içerisinde kalmaktadır. 

Kıymeti : 800,000 TL

      ÖNEMLİ NOT: TAPUYU ALMAK İSTERSENİZ TÜRKİYENİN TÜM TAPU MÜDÜRLÜKLERİNDEN TAPU SATIŞI YAPILIR

                                                SATIŞA ENGEL OLACAK BORÇ / HİSSE / HİPOTEK YOKTUR

AYNI GÜN TAPU TESLİMİ YAPILIR ARAÇ TAKASI DEĞERLENDİRİLİR


COK KIYMETLİ BİR GAYRİMENKULU SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZE SUNDUK 

www.pertaemlak.com.tr

ÜMİT TAHMAZ 0535 231 11 96

SAYIN pek kıymetli müşterimiz.Sattıgımız gayrimenkullerin tamamının tapu sahibiyim.Aynı zamanda kendim gayrimenkul uzmanıyım,sonuc itibarıyla alacagınız gayrimenkul veya genel tabirle emlak on numaradır.on numara ne demek kısaca anlatmam gerekirse,sorunsuz ve pürüssüzdür.Bunlar benim evladım gibidir.Arsalarda öyle konutlarda öyle villarda öyle kısaca hepsi.Yapmanız gereken sadece perta emlak' aramanız şahsım veya yardımcılarımla irtibata gecmeniz cok hayırlı ve isabetli olur. benim dünya görüşüm kendim icin istemedigimi başkaları icin istemem.1990 senesinden beri perta emlak var.bu zamanlar icinde müşterilerimiz her gecen gün katlandı.ve katlanıyor.bunun sebebi dürüst ve dogru calışmamızdır.müşterilerimiz suudi arabistandan,amerikaya kadar uzanıyor.hepsinden allah razı olsun.önemli olan müşterilerimizin gülerek ayrılmasıdır.ayrıca alacagınız emlaklarda vade ve takas sistemini uygulayan bir kurumuz.şahsım ve yardımcılarım adına betimsiz günler dilerim.saglıcakla kalın

ÜMİT TAHMAZ 0535 231 11 96

www.pertaemlak.com.tr

TEKNİK ÖZELLİKLER
Cephe
İç Özellikler
Dış Özellikler
Engelliye Uygun
Muhit
Ulaşım
Manzara
Konut Tipi
308 kez görüntülendi.

PERTA EMLAK ÜMİT TAHMAZ

Kayıt tarihi:
21 Haziran 2023, 10:35

ÜMİT TAHMAZ

Üyelik tarihi: 21 Haziran 2023

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep535 231 11 96
İş282 261 98 28
Ev282 261 98 28
WhatsApp535 231 11 96
İlan sahibi: ÜMİT TAHMAZ (PERTA EMLAK ÜMİT TAHMAZ)
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.

TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları aracılığıyla yapılması talep edilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Alacağınız veya kiralayacağınız konutu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.

Advert