ORDU ULUBEY MÜSTAKİL EV TAPU SAHİBİ PERTA EMLAK ÜMİT TAHMAZ

Fotoğraflar yükleniyor

1.750.000
İlan No 2639
İlan Tarihi 9 Kasım 2023
Marka Satılık
Seri Müstakil Ev
933
Oda Sayısı 3+1
Bina yaşı 5-10 arası
Kat sayısı 2
Bulunduğu kat Müstakil
Banyo sayısı 2
Balkon sayısı 3
Isıtma Soba
Eşyalı Hayır
Kullanım durumu Boş
Site içi Hayır
Aidat Yok
Krediye uygun Evet
Kimden Sahibinden
Takas Evet

Özellikleri    : Ordu ili Ulubey İlçesi Çubuklu Mahallesi Tepe Mevkiinde tapunun 147 Ada 9 parselde kayıtlı satışa konu taşınmaz 933,61 m2 büyüklüğünde tapu kaydında Betonarme Bir Katlı Ev ve Fındık bahcesi vasfında olup fiilen de üzerindeki yapı haricinde kalan kısımları Fındık Bahçesi olarak kullanılmaktadır. Satışa konu taşınmaz; Ordu İl Merkezine yaklaşık 24 km, Ulubey İlçe Merkezine de yaklaşık 10 km mesafede olup üzerinde yer alan yapı haricinde kalan kısımları yıllık bakımları yapılmış verim çağında karışık çeşitte findık ocakları ile kaplıdır. Toprak yapısı killi — tınlıdır. Üzerinde bir adet yapı vardır. Taşınmaz ortalama %5 eğimdedir.  Ulaşımı çoğunlukla asfalt yol ile sağlanmaktadır.  Taşınmazın kadastro çalışmaları yapılmıştır. Konum ve mevki olarak orta özelliktedir. Satışa konu taşınmaz; Zemin kat + 1. normal kat olmak üzere toplam 2 Kattan oluşan betonarme binadır. Toplamda yaklaşık 240,00 m2 alana sahiptir. alt kat 3+1 olup girişi ayrı olup 120 metredir.1.kat 3+1 olup 120 metredir.1.katında girişi ayrıdır her iki katında balkonu vardır.iki daireninde mutfak wc banyo imalataları ayrı ayrıdır.binamız 10 yaşındadır.İnşaat imalatları tamamlanmıştır. Çatı imalatları Ahşap Oturtma çatı üzerine Renkli Trapez Sac kaplama şeklinde yapılmıştır. Dış cephe sıva ve boya imalatları ile Pencere imalatları pimapendir. Bina yan cephesinde ve balkonda açık ve kapalı çıkmalar yapılmıştır. Parsel üzerinde; tek katlı oturma yapısı kalmeliye  mevcuttur. degişik ceşitliklerde meyva agacları vardır.fındık olarakta 1 tona yakın fındık mahsulü yapılmaktadır.

Adresi    : Ordu İli Ulubey İlçesi Çubuklu Mahallesi Tepe Mevkii 147 Ada 9 parsel Ulubey / ORDU

Yüzölçümü    : 933,61 m2

Arsa Payı    : tamamı ümit tahmaz adına kayıtlıdır.      Hissesi: 1/1

İmar Durumu: Ulubey Belediye Başkanlığı Fen İşleri Müdürlüğünün 77795756-010.99-E.1732 sayılı yazısı ile satışa konu taşınmaz hakkında ilçenin onaylı imar planı kapsamı içinde  kalmakta olduğu, yerleşik alan sahası içerisinde bulunduğu  hususunda bilgi verilmiştir.

Kıymeti    : 1,750,000 TL

ADRESİ: İLANDA KONUM SEKMESİNDEN ADRESİ İŞARETLEDİM KONUMA TIKLADIGINIZ ZAMAN SİZİ GÖTÜRÜR

ÖNEMLİ NOT:TAPU SATIŞINI ALMAK İSTERSENİZ TÜM TÜRKİYEDEKİ TAPU MÜDÜRLÜKLERİNDEN TAPU SATIŞINI YAPABİLİRİZ

 SATIŞA ENGEL OLACAK BORÇ / HİSSE / HİPOTEK YOKTUR

AYNI GÜN TAPU TESLİMİ YAPILIR ARAÇ TAKASI DEĞERLENDİRİLİR


COK KIYMETLİ BİR GAYRİMENKULU SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZE SUNDUK 

www.pertaemlak.com.tr

ÜMİT TAHMAZ 0535 231 11 96

SAYIN pek kıymetli müşterimiz.Sattıgımız gayrimenkullerin tamamının tapu sahibiyim.Aynı zamanda kendim gayrimenkul uzmanıyım,sonuc itibarıyla alacagınız gayrimenkul veya genel tabirle emlak on numaradır.on numara ne demek kısaca anlatmam gerekirse,sorunsuz ve pürüssüzdür.Bunlar benim evladım gibidir.Arsalarda öyle konutlarda öyle villarda öyle kısaca hepsi.Yapmanız gereken sadece perta emlak' aramanız şahsım veya yardımcılarımla irtibata gecmeniz cok hayırlı ve isabetli olur. benim dünya görüşüm kendim icin istemedigimi başkaları icin istemem.1990 senesinden beri perta emlak var.bu zamanlar icinde müşterilerimiz her gecen gün katlandı.ve katlanıyor.bunun sebebi dürüst ve dogru calışmamızdır.müşterilerimiz suudi arabistandan,amerikaya kadar uzanıyor.hepsinden allah razı olsun.önemli olan müşterilerimizin gülerek ayrılmasıdır.ayrıca alacagınız emlaklarda vade ve takas sistemini uygulayan bir kurumuz.şahsım ve yardımcılarım adına betimsiz günler dilerim.saglıcakla kalın

ÜMİT TAHMAZ 0535 231 11 96

www.pertaemlak.com.tr


TEKNİK ÖZELLİKLER
Cephe
İç Özellikler
Dış Özellikler
Engelliye Uygun
Muhit
Ulaşım
Manzara
Konut Tipi
45 kez görüntülendi.

PERTA EMLAK ÜMİT TAHMAZ

Kayıt tarihi:
21 Haziran 2023, 10:35

ÜMİT TAHMAZ

Üyelik tarihi: 21 Haziran 2023

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep535 231 11 96
İş282 261 98 28
Ev282 261 98 28
WhatsApp535 231 11 96
İlan sahibi: ÜMİT TAHMAZ (PERTA EMLAK ÜMİT TAHMAZ)
Ara WhatsApp

Güvenlik İpuçları

Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyin.

TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları aracılığıyla yapılması talep edilen para transferlerini gerçekleştirmeyin.

Alacağınız veya kiralayacağınız konutu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri bir ödeme gerçekleştirmeyin.

Advert